Trzy rzeczy o depilacji laserowej!

   Ze względu na to, że Depilacja Laserowa jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Na laserowe usuwanie niechcianych włosków z roku na rok umawia się coraz więcej kobiet i mężczyzn. Nie wszyscy jednak wiedzą o tym zabiegu wszystko. Poznaj kilka faktów o depilacji laserowej!

1. Laser laserowi nierówny!

   Dziś powstaje sporo miejsc, w których można poddać się depilacji. Warto jednak wybierać takie oferty, które gwarantują profesjonalną pomoc i nowoczesne, a przede wszystkim bezpieczne, technologie. Kiedy zabieg jest wykonywany przez doświadczonego specjalistę, który pracuje na wysokiej klasy urządzeniach medycznych ma się pewność, że zabieg będzie nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny.

   Bez wątpienia takim miejscem jest Centrum Depilacji Laserowej i Kosmetologii, w którym depilacja jest wykonywana laserem medycznym Lumenis LightSheer DESIRE. Z pewnością to jedno z najlepszych urządzeń do trwałego i praktycznie bezbolesnego usuwania niechcianego owłosienia!

2. Jeden zabieg to za mało?

   Depilacja laserowa jest skuteczna tylko po przeprowadzeniu pełnej serii zabiegowej. Należy wykonać od 4 do 6 razy w 6-8 tygodniowych odstępach. Wynika to z fizjologii wzrostu włosa — światło lasera pochłaniają jedynie włoski w fazie aktywnej. Ilość zabiegów również zależy od rodzaju karnacji oraz koloru i grubości włosów. Na tej podstawie też dokładnie ustala się parametry lasera.

   Ważne: Już po pierwszym zabiegu Depilacji Laserowej LightSheer DESIRE do 40% włosków nigdy nie odrośnie!

3. W jakich miejscach można wykonać depilację laserową?

   Najczęściej kobiety wykonują depilację laserową bikini i nóg, podczas gdy mężczyźni depilują klatkę piersiową i plecy. Warto jednak wiedzieć, że depilację laserową można wykonać praktycznie na całym ciele.

   Ciemny wąsik, brwi, gęsty meszek na policzkach i brodzie nie będą stanowiły problemu, dzięki nowoczesnej depilacji LightSheer można się skutecznie i praktycznie bezbolesne pozbyć niechcianego zarostu z twarzy, ale też pod pachami, z pośladków, piersi, brzucha czy rąk i stóp.