Trwała depilacja laserowa
LightSheer DESIRE

Pozbądź się zbędnych włosków na zawsze!

   Laserowe usuwanie włosów bez wątpienia jest jednym z najbardziej poszukiwanych nieinwazyjnych zabiegów estetycznych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

   Zabiegi depilacji laserowej w naszym Centrum wykonujemy medycznym laserem do depilacji LightSheer DESIRE amerykańskiej firmy Lumenis — sprzętem №1 na Świecie do trwałego usuwania owłosienia, który od lat uznawany jest za złoty standard w dziedzinie trwałej depilacji. Zabiegi wykonywane tym systemem są najskuteczniejsze, najszybsze i, przede wszystkim, charakteryzują się najwyższym stopniem bezpieczeństwa.

   Depilacja laserowa LightSheer jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają dosyć codziennej depilacji maszynką, woskiem, pastą czy depilatorem i związanym z tym bólem. Dla tych, którym zależy na gładkiej i aksamitnej skórze. Dla tych, którzy chcą zapomnieć o podrażnieniu i ciągle wrastającymi włosami. Laser również idealnie się sprawdza w przypadku nadmiernego owłosienia u kobiet, podyktowanego zmianami hormonalnymi. Włosy, które raz zostały uszkodzone laserem nigdy nie odrastają!

   Laser diodowy Lumenis LightSheer DESIRE z pewnością rozwiąże Twój problem!​

Pakiety
depilacj laserowej
Nawet 266 zł TANIEJ! Do tego szpara pośladkowa + kolana + stopy GRATIS!
Poleć Nas!
50 zł dla Ciebie i
-25% dla znajomego
kup
zabieg depilacji
Skuteczna metoda bezbolesnego usuwania owłosienia.

Najpopularniejszymi zabiegami depilacji laserowej są:

Depilacja laserowa pach —
Czas trwania zabiegu depilacji laserowej pach to około 20 minut. Ze względu na niewielką powierzchnie, depilacja laserowa pach jest krótkim zabiegiem, który jest wykonywany za pomocą małej głowicy lasera LightSheer Desire z opatentowaną technologią ChillTip™, dzięki której zabieg charakteryzuje się najwyższym stopniem bezpieczeństwa, również jest najskuteczniejszy i najszybszy. Przed zabiegiem bezpłatna konsultacja z kosmetologiem, podczas której zostaną ocenione stan skóry oraz specyfika włosa. Zostaną wykluczeni wszelkie przeciwwskazania oraz dokładnie opisany przebieg zabiegu depilacji laserowej.

Depilacja laserowa bikini —
Czas trwania zabiegu 30 minut. Przed wszystkimi zabiegami depilacji laserowej pacjenci biorą udział w bezpłatnej konsultacji z lekarzem kosmetologiem. Oprócz małej głowicy, do wykonywania zabiegu depilacji laserowej bikini wykorzystujemy dużą głowicę lasera LightSheer™ Desire z dodatkową technologią HIT™, dzięki której zabieg jest maksymalnie bezbolesny (bez wątpliwości miejsca intymne bardziej wrażliwe na ból), jednocześnie najskuteczniejszy i bezpieczny.

Depilacja laserowa nóg — łydki, uda (stopy i kolana GRATIS) —
Czas trwania zabiegu 60 minut. Ten zabieg cieszy się ogromną popularnością. Są wykorzystane wszystkie technologie innowacyjnego lasera do trwałego usuwania owłosienia LightSheer™ Desire, parametry którego pozwalają na depilowanie wszystkich fototypów skóry i charakteryzyją się najwyższym stopniem bezpieczeństwa.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami

Wskazania do depilacji laserowej:

Przeciwwskazania:

Przygotowanie do zabiegu:

Zalecenia po zabiegu depilacji laserowej: