Laserowe odmładzanie skóry - Resurfacing

Twój sposób na młodość skóry!

   Lifting twarzy to zabieg, którego celem jest naciągnięcie obwisłej skóry twarzy. Lifting gwarantuje wyraźne podniesienie skóry, a także redukcję zmarszczek. Wśród zabiegów liftingujących wyróżnia się inwazyjny lifting twarzy, a także szereg zabiegów nieinwazyjnych (lifting bez skalpela) m.in. laserowy lifting skory (resurfacing).

   Głównymi oznakami starzenia się skóry są zmarszczki i bruzdy w okolicach oczu, ust (zmarszczki mimiczne) i czoła (zmarszczki poziome i tak zwana lwia zmarszczka), a także gromadzący się nadmiar skóry w okolicach żuchwy. Dodatkowo twarz traci naturalny owal, zmienia się kształt brwi i oczu.

   Pierwsze oznaki starzenia skóry pojawiają się już po 25 roku życia – jest to związane ze stopniowym zanikiem włókien kolagenowych. Jednak dopiero w okolicach 40 roku życia zmiany są na tyle duże, że widać je gołym okiem.

   Dlatego coraz częściej wykonywany jest zabieg liftingu twarzy, aby cofnąć widoczne efekty starzenia.

   Frakcjonowanie (Resurfacing), czyli lifting skóry bez skalpela jest najbardziej efektywną formą laserowego odmładzania skóry.

   Medyczny laser frakcyjny spłyca zmarszczki, uelastycznia skórę i wyrównuje jej koloryt. Jednocześnie zwęża pory i niweluje blizny potrądzikowe. Dzieje się to dzięki tworzeniu kontrolowanej ilości mikrouszkodzeń na skórze i ich precezyjnym rozmieszczeniu. Skóra regenerując się, jest stymulowana do produkcji elastyny i kolagenu.

   Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszej wizycie. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty, należy wykonać około 3-5 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni.

Efekty
Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami

Przeciwwskazania:

Przygotowanie do zabiegu:

Lub Zarezerwuj telefonicznie

Postępowanie po zabiegu: