Mezoterapia igłowa

Udoskonal kondycję i wygląd skóry!

   Mezoterapia Igłowa jest zabiegiem kosmetycznym od lat cieszącym się popularnością. Z pewnością to jest bardzo skuteczna i bezpieczna metoda stosowana do poprawy jakości i wyglądu naszej skóry. To jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej — zarówno w Polsce, jak i na świecie.

   Mezoterapia polega na dostarczeniu odpowiednio dobranej substancji leczniczej bezpośrednio do skóry, jej celem jest nawilżenie, odżywienie i regeneracja skóry na wybranym obszarze ciała.

  Substancję leczniczą podaje się w bardzo małych ilościach, przy pomocy bardzo cienkiej igły. Ból podczas zabiegu jest niewielki, dzięki wstępnemu znieczuleniu skóry kremem znieczulającym.

   W zależności od wskazań (przebarwienia, zmarszczki, cienie pod oczami, utrata blasku i elastyczności skóry, wypadające włoski, cellulite) mezoterapię igłową możemy stosować na wszystkie partie ciała, jednak najbardziej popularne miejsca to twarz, dekolt i szyja, uda oraz skóra głowy.

  Pełne efekty zabiegów mezoterapii widoczne są przeważnie po serii 4-6 zabiegów. Powinny się one odbywać cyklicznie co 2-4 tygodnie

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami

Co zawierają koktajle do mezoterapii?

   Preparaty do zabiegów mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu zawierają w swoim składzie głównie kwas hialuronowy również witaminy, peptydy, aminokwasy.

   Kwas hialuronowy, będący głównym składnikiem koktajli mezoterapeutycznych, jest również związkiem naturalnie występującym w naszej skórze, działa jak gąbka, wiążąc w skórze wodę.

Wskazania do zabiegu mezoterapii igłowej:

Przeciwwskazania:

Lub Zarezerwuj telefonicznie