Oferta zabiegowa

Depilacja Laserowa
LightSheer DESIRE

Zabiegi są wykonywane przez lekarza na oryginalnym i certyfikowanym medycznym laserze nowej generacji LUMENIS LightSheer DESIRE. Certyfikaty: FDA wydawany przez amerykański urząd ds. Żywności i Leków FDA oraz ISO 9001 

Laserowe Odmładzanie
Skóry

Zabiegi odmładzania skóry (Resurfacing) wykonujemy nieablacyjnym laserem frakcyjnym ResurFX amerykańskiej firmy Lumenis. Usuń niechciane niedoskonałości w efektywny sposób i ciesz się gładką skórą!

Laserowe Usuwanie
Blizn i Rozstępów

Trądzik, ciąża, przebyte choroby czy operacje sprawiają, że na skórze pojawiają się różnego rodzaju zmiany. Walczymy z tym, jednym z najskuteczniejszych narządzi na świecie do usuwania blizn i rozstępów — laserem frakcyjnym ResurFX. 

Laserowe Usuwanie
Przebarwień

Laserowe usuwanie przebarwień wykonujemy nieablacyjnym laserem frakcyjnym  ResurFX, amerykańskiej firmy LUMENIS — światowego lidera w produkcji laserów medycznych i kosmetycznych. 

Terapia Wypadania
Włosów

Terapia (ResurHair) nie jest inwazyjna, a bezpieczeństwo i skuteczność bardzo wysoka — polega na laserowej stymulacji mieszków włosowych, zapobiega to wypadaniu i przyspiesza wzrost włosów.

Mezoterapia Igłowa

To metoda odmłodzenia skóry — jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych, zdolny znacząco poprawiać jakość skóry. Intensywnie odżywia i regeneruje skórę poprzez wprowadzenie substancji aktywnych bezpośrednio w tkankę podskórną wybranego obszaru ciała.

Terapia na Cellulit

Terapia na cellulit to nieinwazyjne usuwanie tłuszczu. Zabieg rozbija i redukuje cellulit, poprawia krążenie oraz wspiera proces wzmacniania włókien i kolagenu. Włącza w siebie: Liposukcję ultradźwiękową + Fale radiowe (RF Lifting) + Limfodrenaż

Fale Radiowe
(RF Lifting Skóry)

Najnowocześniejszy bezinwazyjny lifting skóry — lifting bez skalpela oraz odnowa skóry. Energia fal radiowych daje skórze bodziec do działania, włącza procesy regeneracyjne stymulujące intensywne wytwarzanie dodatkowych ilości kolagenu i elastyny.

Masaż Uciskowy
(Limfodrenaż)

Drenaż to zabieg zarówno medyczny jak i kosmetyczny. Drenaż limfatyczny to masaż ciała pobudzający krążenie krwi i limfy. Drenaż wykonujemy, gdy chcemy ujędrnić skórę, pozbyć się cellulitu, zlikwidować obrzęki, złagodzić ból zatok.